Bilçev Mühendislik, “çevre” için yanınızdayız sloganı ve deneyimli kadrosu ile projelerinizi hayata geçirirken çevreye etkilerini tespit etmek ve çevrenin kirlenmesini önlemek gayesindedir.

Çevre sektöründe danışmanlık hizmetleri veren Bilçev Mühendislik, danışmanlık konusunda yıllar içerisinde edindiği deneyimini, danışmanlık konularını genişleterek de arttırmış ve birçok konuda çözüm üretebilen bir noktaya ulaşmıştır.

Çevre Danışmanlığı ile başlayan yolculuğunda ilgi ve kabiliyet alanlarına, zaman içerisinde Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı (TMGD), Kimyasalların Kaydı, Değerlendirilmesi, İzni ve Kısıtlanması Hakkında Yönetmelik (KKDİK) ve Kimyasal Değerlendirme Uzmanı (KDU) Eğitimleri, Güvenlik Bilgi Formu (SDS) Hazırlanması ile Arıtma Tesisleri İşletme Danışmanlığı faaliyetlerini de eklemiştir.

Tüm bu konular birbiriyle alakalı ve etkileşimli alanlar olduğunda, herhangi biri kapsamında hizmet verilen müşterilere dahi, çok daha sağlıklı ve doğru Danışmanlık Hizmeti sunulabilmektedir.

Mehmet Murat Kurt

Şirket Müdürü

KATALOG

Aşağıda yer alan butona tıklayarak Pdf formatındaki kataloğumuzu indirebilirsiniz!

PDF Katalogu İndir

BİZE ULAŞIN

Halkapınar Mahallesi 1202/1 Sk No:69 D:103 İnşaatçılar İşhanı, Konak - İzmir
T : (0232) 457 50 21
F : (0232) 457 50 81